TAPETOWANIE

WARSZAWA

DO SALONU, DLA DZIECKA

DLA RODZINY

Tapety w ostatnich latach wróciły do łask. We wnętrzach tworzą indywidualny styl i wyjątkowy klimat. Sprawdzają się na ścianie i suficie, a utrzymanie ich w czystości jest wyjątkowo łatwe. Dlatego wyjątkowo dobrze sprawdzi się tapetowanie w miejscach, gdzie powierzchnia jest wilgotna lub brudna. Odpowiednio dopasowana tapeta może stać się idealnym podkreśleniem umeblowania pokoju. Tapetowaniem można bawić się w łączenie faktur, gradientów, kolorów.

W RAMACH NASZEJ OFERTY PROPONUJEMY PAŃSTWU:
  • zdjęcie starej tapety,
  • przygotowanie nawierzchni,
  • nałożenie nowej tapety.

TAPETY, KTÓRYCH UŻYWAMY

GATUNKI TAPET

linia

PAPIEROWE
– możliwe do nałożenia tylko na prostej nawierzchni, łatwo się brudzi.
AKRYLOWE
– zrobione z warstwy papieru pokrytego pianką akrylową, tworzy przyjemne wnętrze, chroni przed zimnem, jest podatna na zabrudzenia. Najlepiej nie stosować jej w pomieszczeniach, w których panuje duży ruch.
WINYLOWE
– trwałość wyższa niż przy tapetach papierowych i akrylowych. Są odporne na wodę, także idealnie sprawdzą się w łazience.
Z WŁÓKNA SZKLANEGO
– swoją jakością gwarantują jakość na wiele lat. Wyglądem przypomina tkaninę, można je wielokrotnie malować, a i tak zachowają jakość i wzór. Mają uniwersalne zastosowanie, można ich używać w każdym pomieszczeniu w domu.
ZMYWALNE
– te tapety najlepiej sprawdzą się w miejscach najbardziej narażonych na zabrudzenia. Idealne będą do kuchni, łazienki czy przedpokoju. Drukowane są na wiklinowym podłożu odpornym na wilgoć, mycie i szorowanie.
FIZELINOWE
– dzięki zawartości fizeliny tapety te są odporne na mycie i nie rozciągają się podczas nakładania. Zakrywają niewielkie pęknięcia na ścianach. Dodatkowo można je zdjąć na sucho, a na ścianie nie zostanie po nich ani ślad.
TEKSTYLNE
– tapety te imitują zamsz, efekt to przyjemne w dotyku ściany. Są łatwo ścieralne, można je stosować w domach jak i w biurach, restauracjach, gabinetach. Montować je można na ścianach, ale również płytach meblowych czy elementach mebli.
KORKOWE
– zrobione są z naturalnych i ekologicznych materiałów. Są przyjemne w dotyku, odporne na wilgoć i nie przyciągają kurzu. Pełnią również funkcję izolatora akustycznego i termicznego.

 

Tapetowanie ścian Ochota, Warszawa – tanio i solidnie. Nie chcesz tapety a interesuje Cię malowanie ścian? Zapraszamy do kontaktu!

 

 

MATERIAŁY I NARZĘDZIA
Z KTÓRYCH KORZYSTAMY

linia