REMONTY BALKONÓW

WARSZAWA

REMONT BALKONU

LATO CZY ZIMA

ZADBAMY O TWÓJ BALKON

W ramach naszej działalności zajmujemy się remontami balkonów i tarasów. Te powierzchnie stale są narażone na szkodliwe działania czynników atmosferycznych, dlatego konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Wykonanie trwałego remontu balkonów wymaga użycia odpowiedniej technologii i materiałów najwyższej jakości. Aby remont był skuteczny i jego efekty utrzymały się przez lata, konieczne jest przeprowadzenie go w zgodzie ze sztuką. Profesjonaliści z mojej firmy zadbają o każdy szczegół oraz wysoką jakość. Tylko wtedy Klient może mieć gwarancję bezawaryjnej i długotrwałej eksploatacji.

Zmieniamy balkony nie tylko w odświeżone i naprawione przestrzenie. Dbamy także o to, by wyglądały innowacyjnie i powodowały, że z przyjemnością spędza się na balkonie wolny czas.

Uszkodzenia, które najczęściej zdarzają się na balkonie to przecieki przez szczeliny dylatacyjne lub płytę konstrukcyjną, odspajające się płytki, zalewanie ścian oraz rozłączanie się podkładów.
Używane przez nas produkty i materiały sprawią, że efekt wyremontowanego balkonu utrzyma się na długo. Materiały, na bazie których pracujemy to m. in.: Dolina Nidy, Knauf, Soudal.

 

Działamy na terenie Warszawy, w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

 

MATERIAŁY I NARZĘDZIA
Z KTÓRYCH KORZYSTAMY

linia