MALOWANIE ŚCIAN I DRZWI

WARSZAWA

ŚCIANY, DRZWI, BOAZERIA

I NIE TYLKO

Malowanie ścian to zazwyczaj jeden z ostatnich elementów podczas remontowania mieszkania. Kolorowe ściany i jasne sufity oznaczają, że w bliskim czasie domownicy będą mogli zamieszkać w swoim mieszkaniu. Pomieszczenia, w których odpowiednio dobrano kolory, gradienty i odcienie, dzięki profesjonalnemu malowaniu nabiorą ciekawego stylu i niepowtarzalnego klimatu. Podstawową jest znalezienie osoby lub firmy, która wie, jak pomalować mieszkanie ładnie, szybko i profesjonalnie. Nasi fachowcy znają tę profesję najlepiej i potrafią zamienić szare, zniszczone i przybrudzone ściany w nowoczesne i przytulne.

W OFERCIE ZAWIERAMY RÓWNIEŻ:

  • szpachlowanie ścian,
  • gipsowanie,
  • gruntowanie ścian,
  • malowanie na kolor i na biało ścian, boazerii lub drzwi.

JAK MALOWAĆ DOBRZE

I EFEKTYWNIE?

linia

Ważną sprawą przy malowaniu jest zabezpieczenie mebli oraz podłóg folią malarską. Zabezpieczyć powinno się również okna, gniazdka, listwy przypodłogowe. Nasza firma, po uzgodnieniu z Klientem, uzupełnia ewentualne ubytki w ścianach, które po wyschnięciu szlifujemy i przystępujemy do malowania. Używamy farb najwyższej jakości od znanych i cenionych producentów, takich jak Dulux, Flugger, Dekoral.

Najlepszy efekt krycia uzyskuje się po nałożeniu dwóch warstw farby. W wyjątkowych sytuacjach przy mocno zabrudzonej nawierzchni, należy wcześniej pomalować powierzchnię białą farbą akrylową. Najczęściej używa jej się na ścianach pokrytych związkami smołowymi od dymu papierosowego lub zatłuszczeń.

Nasza firma w zakresie swoich usług oferuje malowanie. Malujemy boazerię, ściany, drzwi Wszystkie te prace wykonujemy na terenie Warszawy.

NASZA RADA

W ZAKRESIE MALOWANIA

linia

Wybierając kolory do wnętrza kieruj się kilkoma zasadami. Naświetleniem pomieszczenia. Porą dnia, w jakiej najczęściej z pomieszczenia korzystasz. Funkcją, jaką pełni pomieszczenie. Wybierając odcień farby kieruj się też własnymi preferencjami oraz tym, jak na siebie wybrane kolory będą wpływać. Musisz też uwzględnić oświetlenie w pomieszczeniu. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

 

KOLORY DOPEŁNIAJĄCE SIĘ

czyli takie, które ze sobą kontrastują – wprowadzą do pomieszczeń dynamikę, tym silniejszą, im większe jest nasycenie koloru. Przez ich połączenie zwiększa się wrażenie ich jaskrawości. To rozwiązanie stosuje się tam, gdzie potrzeba dodać energii, w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy miejsce do pracy

HARMONIZOWANIE BARW

czyli łączenie kolorów, które sąsiadują ze sobą na kole barw. To połączenia idealne do sypialni czy pokoi dzieci, wszędzie tam, gdzie potrzebny jest spokój.

NEUTRALNE POŁĄCZENIE

czyli zestawienia oparte na barwach neutralnych lub w oparciu o odcienie tego samego koloru. Dominują wówczas szarości, beże, brązy, biel i czerń.

 

 

MATERIAŁY I NARZĘDZIA
Z KTÓRYCH KORZYSTAMY

linia